У разі виявлення невідповідності інформації Мінфін надсилає рекомендацію про зупинення або припинення виплат, повідомляє ЮРЛІГА.
   
Кабмін постановою від 18 лютого 2016 року № 136 затвердив Порядок здійснення верифікації та моніторингу достовірності інформації, поданої фізичними особами для нарахування та отримання соціальних виплат, пільг, субсидій, пенсій, зарплати, інших виплат, які здійснюються за рахунок коштів державного і місцевих бюджетів, коштів Пенсійного фонду, фондів соцстраху.
   
З метою здійснення верифікації та моніторингу на запит Мінфіну розпорядники бюджетних коштів, Нацбанк, Пенсійний фонд, фонди соцстраху, підприємства, установи та організації, банки та інші фінансові установи незалежно від форми власності подають інформацію, у тому числі персональні дані, відкриті рахунки (поточні, кредитні, депозитні тощо), операції, залишок коштів на рахунках.
   
У разі нарахування та отримання соціальних виплат, пільг, субсидій, призначених на сім'ю або домогосподарство, інформація подається щодо кожного члена сім'ї чи домогосподарства.
   
Форма, строк і спосіб подання інформації визначаються Мінфіном у письмовому запиті. Інформація подається безкоштовно.
   
Інформація на запит може подаватися 1 раз або періодично в обсягах, визначених Мінфіном, необхідних для здійснення верифікації достовірності інформації своєчасно і в повному обсязі.
   
Верифікація та моніторинг держвиплат здійснюються структурним підрозділом Мінфіну.
   
У процесі верифікації та моніторингу для визначення відповідності даних, що використовуються під час призначення (продовження), нарахування або здійснення держвиплат, здійснюється їх порівняння з даними, отриманими з офіційних джерел інформації, аналітичних і статистичних матеріалів, розроблених та методик визначення показників за непрямими ознаками.
   
   Зазначимо, скорингова модель - це система оцінки одержувачів соціальної допомоги, виходячи з їх соціально-демографічних характеристик.
   
У разі виявлення невідповідності інформації, на підставі якої призначено (продовжена), нарахована або здійснено госвыплата, Мінфін надсилає розпоряднику бюджетних коштів та/або іншого органу, який здійснює виплати за рахунок коштів Пенсійного фонду, фондів соцстраху, рекомендацію про зупинення або припинення таких виплат відповідним одержувачам соціальної допомоги.
   
В рекомендації зазначається, що Мінфіном виявлена інформація, яка не узгоджена з нормативно-правовими актами, які регулюють державні виплати.
   
Зазначена рекомендація подається щомісяця до 10 числа розпоряднику бюджетних коштів та/або іншого органу, який здійснює виплати.
   
Про наданих рекомендаціях Мінфін щомісяця інформує Кабмін.
   
Розпорядник бюджетних коштів та/або інший орган, який здійснює виплати, на підставі отриманої рекомендації приймає рішення про зупинення або припинення, продовження виплат, про що повідомляє Мінфін протягом 3 днів з дати прийняття такого рішення.
   
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей7202
mod_vvisit_counterВчера посетителей3168
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей30368
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе34098
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей38611
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце109361
mod_vvisit_counterВсего посетителей26410663

We have: 89 guests, 3 bots online
0: 3.238.235.155
 , 
0