Міністр соціальної політики України Павло Розенко назвав "міфами" чуйні про те, що за неправильно оформлені субсидії на громадян начебто накладатимуть штрафні стягнення.
   
"Не буде жодних штрафів", - заявив Міністр в інтерв'ю інтернет-сайту strana.ua.
   
„Люди, які говорили, що система (житлових субсидій) не запрацює, зараз починають поширювати чуйні про штрафи, а також про ті, що у когось будуть відбирати будинки, субсидії, пенсії тощо, - заявив Розенко. – Такі міфи і страшні історії супроводжують систему субсидій із самого початку її заснування. Альо смороду не мають під собою реального підґрунтя. Штрафів не буде".
   
При цьому особам, які не надали у своїх деклараціях дані про вартісні покупки, субсидії відмінять, зауважив Павло Розенко.
   
Він нагадав, що оперативність і коректність роботи з людьми є зоною відповідальності насамперед місцевої влади. „Немає територіальних підрозділів Мінсоцполітики, які займаються оформленням субсидій, - нагадав Міністр. – У місцевих органів влади є всі повноваження оформляти субсидії заднім числом. Тому людині, яка не отримувала субсидії, всі кошти будуть компенсовані. Багато скарг - на місцеві органи, які не дуже ввічливо ставляться до проблем людей і не завжди використовують переваги нової системи субсидій. Людям треба робити висновки. Насамперед про ті, як працює місцева влада по реалізації ідей Уряду про реформування нової системи субсидій".
   
„На початку реформування цієї системи я дуже переживав, як працюватиме оновлена система субсидій, - продовжив Розенко. – Було багато ризиків. Альо через дев'ять ять місяців після того, як вона працює, я можу чітко сказати, що попри всі проблеми і претензії система субсидій реально допомогла пробачимо людям пережити тарифний шок. Це головний позитив. Наступний критерій успішності реформування субсидій – це ті, що ми забезпечили спокій в державі після підвищення цін у 2-5 разів, люди не ходять з транспарантами і не вимагають революції.
   
І третій критерій перемоги: оплата за послуги серед населення сягає майже 100%. Система спрацювала. Було видано 5,5 мільйона субсидій. Розмір субсидії в опалювальний період становить у середньому 500 – 3000 гривень".

Комментарии

You have no rights to post comments


Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей7908
mod_vvisit_counterВчера посетителей3168
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей31074
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе34098
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей39317
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце109361
mod_vvisit_counterВсего посетителей26411369

We have: 98 guests, 5 bots online
0: 3.238.235.155
 , 
0