Співпрацюючи з банками, Мінфін буде запитувати мінімальний набір даних про одержувачів соціальних виплат, повідомляє ЮРЛІГА.
   
Міністерство фінансів презентувало проект верифікації одержувачів соціальних виплат і пенсій.
   
В рамках верифікації Міністерство фінансів здійснюватиме виключно аналіз даних, отримана з офіційних джерел. У Мінфіні запевняють, що цей процес не викликає ніякого дискомфорту для громадян.
   
«Співпрацюючи в рамках процесу верифікації з банками, Міністерство фінансів буде запитувати лише мінімальний набір даних про одержувачів соціальних виплат, який буде використовуватися в роботі як службова конфіденційна інформація», - зазначив з цього приводу заступник міністра фінансів Роман Качур.
   
«Сьогодні Україна має обмежений фінансовий ресурс, і повинна дуже чітко використовувати цей ресурс саме на підтримку тих громадян, які дійсно потребують такої підтримки. Якщо ж ми використовуємо обмежений ресурс не для цих людей - це не справедливо. Наша мета - не зменшення витрат, а збільшення їх ефективності та адресності», - зазначила Міністр фінансів Наталя Яресько.
   
За оцінками Мінфіну, ефект верифікації всіх соціальних програм тільки в 2016 році заощадить мінімум 5 млрд. грн. бюджетних коштів.
   
До 10 березня Міністерство зможе надати перші рекомендації профільним міністерствам щодо відповідності одержувачів коштів, а завершення процесу верифікації очікується в середині 2016 року.
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей7526
mod_vvisit_counterВчера посетителей3168
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей30692
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе34098
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей38935
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце109361
mod_vvisit_counterВсего посетителей26410987

We have: 111 guests, 5 bots online
0: 3.238.235.155
 , 
0