Фахівців Міндоходів поставили наступне запитання: чи може платник ПДВ відмовитися від застосування касового методу за операціями з виконання підрядних будівельних робіт протягом року?
   
   Якщо коротко, то відповідь податківців був наступним. Платник ПДВ, який у свій час разом з декларацією за звітний (податковий) період, в якому був зроблений вибір щодо застосування касового методу визначення податкових зобов'язань, подав заяву у довільній формі (!) про такий вибір, застосовує касовий метод до кінця поточного року (!).
   
   Якщо платник податку бажає перейти до загальними правилами визначення податкових зобов'язань з ПДВ, такий перехід здійснюється тільки з початку наступного року. Для цього він не подає (!) разом з податковою декларацією з ПДВ за останній податковий період року заяву в довільній формі про продовження дії застосування касового методу.
   
   При цьому платник у цьому разі очікують наступні податкові наслідки:
   
   1. ПДВ-зобов'язання. Сума зобов'язань по ПДВ збільшується на суму, нараховану на вартість товарів/послуг, поставлених платником податку, але не оплачених коштами або іншими видами компенсацій на дату переходу такого платника до звичайного режиму оподаткування.
   
   2. Податковий кредит. Сума податкового кредиту збільшується на суму, нараховану на вартість товарів (послуг), отриманих таким платником податку, але не оплачених коштами або іншими видами компенсацій на дату переходу такого платника до звичайного режиму оподаткування.
   
   Консультація розміщена в Базі знань (підрозділ 101.05).

Комментарии

You have no rights to post comments


Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей7504
mod_vvisit_counterВчера посетителей3168
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей30670
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе34098
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей38913
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце109361
mod_vvisit_counterВсего посетителей26410965

We have: 109 guests, 5 bots online
0: 3.238.235.155
 , 
0