Відповідно до п.63.3 Податкового кодексу України з метою проведення податкового контролю платники податків підлягають реєстрації або взяттю на облік у контролюючих органах за місцезнаходженням юридичних осіб, відокремлених підрозділів юридичних осіб, місцем проживання особи (основне місце обліку), а також за місцем розташування (реєстрації) їх підрозділів, рухомого та нерухомого майна, об'єктів оподаткування або об'єктів, які пов'язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (неосновне місце обліку).
   
   Платники податків незалежно від обраної ними системи оподаткування мають повідомляти органи доходів і зборів про всі об'єднання об'єкти оподаткування пов'язані з їх діяльністю. Це слід зробити протягом 10 робочих днів після реєстрації, створення чи відкриття такого об'єкта. Заяву за встановленою формою слід подати до Центру обслуговування платників податків територіального органу Міндоходів (вікно прийому вхідної кореспонденції).
   
   Форма звітності №20-ОПП «Повідомлення про об'єднання об'єкти оподаткування або фрази об'єкти, пов'язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність» затверджена наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 р. №1588 «Про затвердження Порядку обліку платників податків і зборів».
   
   Згідно з цим наказом об'єктами оподаткування і об'єктами, пов'язаними з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (далі - об'єднання об'єкти оподаткування), є майно та дії, у зв'язку з якими у платника податків виникають обов'язки щодо сплати податків та зборів. Такі фрази об'єкти за кожним видом податку та збору визначаються згідно з відповідними розділами Податкового кодексу України.
   
   У разі зміни відомостей про об'єкт оподаткування, а саме: зміна типу, найменування, місцезнаходження або стану об'єкта оподаткування, платник податків надає зазначене повідомлення за ф. N 20-ОПП з оновленою інформацією до органу доходів і зборів за місцезнаходженням об'єкта оподаткування, щодо якого відбулися зміни.
   
   Варто нагадати, що відповідно до положень чинного законодавства неподання у рядки повідомлення про об'єднання об'єкти оподаткування тягне за собою накладення штрафу у розмірі 170 гривень, на самозайнятих осіб та 510 гривень на юридичних осіб.
   
   У разі неусунення таких порушень або за ті самі дії, вчинені протягом року особою, до якої були застосовані штрафи за таке порушення, тягти за собою накладення штрафу у розмірі 340 гривень на самозайнятих осіб та 1020 гривень на юридичних осіб.
   
   Відповідальність за порушення встановленого порядку регламентована ст.117 Податкового кодексу.

Комментарии

You have no rights to post comments


Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей7262
mod_vvisit_counterВчера посетителей3168
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей30428
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе34098
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей38671
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце109361
mod_vvisit_counterВсего посетителей26410723

We have: 88 guests, 2 bots online
0: 3.238.235.155
 , 
0