Підприємство провело дооцінку основних засобів. Чи можна в податковому обліку амортизувати дооцінену вартість основних засобів?        За загальним правилом п.152.10 Податкового кодексу України (ПКУ) бухгалтерські переоцінки активів не повинні

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей8756
mod_vvisit_counterВчера посетителей8346
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей8756
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе60635
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей126040
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце109361
mod_vvisit_counterВсего посетителей26498092

We have: 105 guests, 5 bots online
0: 3.236.222.124
 , 
0