ДПСУ розсекретила Регламент обробки декларацій з ПДВ, за яким нараховано від'ємне значення або задекларовано бюджетне відшкодування (наказ від 19.06.2012 р. № 522).
   
   Нагадаємо, що раніше податкова служба наполегливо пручалася розголошенню цього документа, посилаючись на його служебность і внутриорганизационность. Така поведінка податкового відомства посилювало підозри про що в ньому містяться незаконні методи, що порушують права платників податків, а також адреси підземних концтаборів, в яких містяться недобросовісні платники ПДВ, докладних кресленнях знарядь тортур цих нещасних, географічних картах, за якими можна знайти селища в Антарктиді, куди висилають тих, хто так і не видав постачальників, виписали податкові накладні з помилками.
   
   Однак незважаючи на високу ступінь затребуваності цього інтригуючого регламенту, пов'язану з надіями на посвяту в підступні задуми ДПСУ, звістка про його оприлюднення викликає не зловтіха від передчуття викриття таємниць податковій інквізиції, а розчарування від усвідомлення того, що первісна редакція цього документа до теперішнього часу вже давно переварена травною системою винуватця розголосу самого факту існування документа.
   
   Регламент регулює порядок проведення камеральної та, за наявності відповідних підстав, позапланової документальної виїзної перевірок, порядок взаємодії структурних підрозділів податкових органів, визначає роль податкової міліції у цьому процесі.
   
   В ході камеральної перевірки, зокрема, передбачено проведення зустрічних звірок (документальних позапланових виїзних перевірок контрагентів-постачальників). При відборі контрагентів для звірки обов'язковому аналізу та обробці підлягають всі постачальники, яким сплачені (нараховані) суми ПДВ у складі вартості товарів (послуг) і включені в податковий кредит.

Комментарии

You have no rights to post comments


Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей8995
mod_vvisit_counterВчера посетителей8346
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей8995
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе60635
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей126279
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце109361
mod_vvisit_counterВсего посетителей26498331

We have: 141 guests, 2 bots online
0: 3.236.222.124
 , 
0