Створення Міністерства доходів і зборів, що об'єднує Митну і Податкову служби, стало результатом дворічної роботи. Про це журналістам розповів перший віце-спікер Верховної Ради Ігор Калетник, коментуючи реорганізацію виконавчої гілки влади.
   
   За його словами, об'єднання митних і податкових функцій в одному міністерстві дасть позитив у справлянні податків і зборів у державний бюджет. Ігор Калєтнік зазначив, що нове відомство здатне налагодити чіткий контроль за діяльністю суб'єктів підприємницької діяльності з моменту ввезення ними товару до моменту його реалізації на внутрішньому ринку. "Завдяки цьому зникнуть прогалини між податковою та митною службою, які використовували несумлінні платники податків. Якщо раніше деяким вдавалося ухилятися від сплати податків при ввезенні товарів, то тепер ці підприємці обов'язково потраплять у поле зору при реалізації товару невідомого походження", - пояснив політик.
   
   Крім того, за його словами, ефективність роботи нового відомства буде залежати від правильного вирішення питання з кадровим потенціалом. Адже після об'єднання суттєво зменшиться управлінський апарат, стануть спільними функції окремих підрозділів, і тут головне - не втратити професійного підходу.
   
   Перший віце-спікер переконаний, що у керівників нового міністерства вистачить уміння перетворити відомство в ефективний і справедливий механізм наповнення державного бюджету.

Комментарии

You have no rights to post comments


Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей7718
mod_vvisit_counterВчера посетителей3168
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей30884
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе34098
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей39127
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце109361
mod_vvisit_counterВсего посетителей26411179

We have: 85 guests, 2 bots online
0: 3.238.235.155
 , 
0