З 1 січня 2013 року громадяни матимуть змогу заповнювати та направляти до податкової служби декларацію про майновий стан і доходи через Інтернет. Розробка цього сервісу завершено, наразі йдуть останні тестування нової системи.
   
   Для користування послугою платникові треба буде мати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення. І ті, й інше надається, нагадаємо, безкоштовно.
   
   На офіційному веб-порталі податкової служби вже з'єднання явився спеціальний банер, у якому детально пояснюється порядок заповнення декларації та її додатків.
   
   Створення декларації складатиметься з трьох простих кроків. Перш за все платнику пропонуватиметься обрати відповідну категорію - „фізична особа-підприємець” або „громадянин”, потім варіант збереження заповненої декларації у паперовому чи електронною вигляді. І вже після цього перейти безпосередньо до заповнення документу. Після внесення усіх необхідних даних та скріплення їх цифровим підписом декларація за бажанням платника або надсилатиметься до податкової, або зберігатиметься для друку у паперовому вигляді.
   
   Така новація, за прогнозами податківців, швидко стане популярною серед платників податків, адже позбавить їх необхідності відвідувати податкову для звітування. Оскільки подавати декларацію потрібно за місцем реєстрації, особливо зручним цей сервіс стане для тих платників, в яких відрізняються адреси реєстрації та фактичного проживання.
   
   Цифровий підпис можна безкоштовно отримати в акредитованому Центрі сертифікації ключів при ДПС та його регіональних представництвах, а саму програму вільно скачати з веб-порталу податкової.

Комментарии

You have no rights to post comments


Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей9239
mod_vvisit_counterВчера посетителей8346
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей9239
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе60635
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей126523
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце109361
mod_vvisit_counterВсего посетителей26498575

We have: 178 guests, 3 bots online
0: 3.236.222.124
 , 
0