Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку спільно з Міністерством фінансів України розробили Методику визначення інвестиційного прибутку професійним торговцем цінними паперами при виконанні функцій податкового агента. Відповідне рішення про затвердження Методики було прийнято на останньому засіданні Комісії.
   
   «Тема оподаткування операцій з цінними паперами є наразі досить актуальною, - зазначає директор департаменту методології регулювання ринку цінних паперів ДКЦПФР Олексій Тарасенко. - Ми не могли стояти осторонь цього питання та підготували даний документ на виконання вимог Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих норм Податкового кодексу України».
   
   Що стосується суттєвого наповнення документу, то він по-перше, торкається загальних положень щодо порядку визначення бази оподаткування доходу у формі інвестиційного прибутку за операціями з інвестиційними активами, по-друге, особливостей визначення інвестиційного прибутку від операцій з цінними паперами, по-третє, особливостей визначення такого прибутку від операцій з деривативами. Окрім того, документ покликаний спростити розрахунок та подачу торговцем звітності про такі операції за своїх клієнтів.
   
   За словами Олексія Тарасенка, прийняття даного нормативно-правового акту буде сприяти методичному врегулюванню питання порядку оподаткування інвестиційного прибутку професійним учасником ринку – торговцем цінними паперами, включаючи банк, який здійснює операції з цінними паперами та іншими цінними паперами, при виконанні ним функцій податкового агента.

Комментарии

You have no rights to post comments


Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1254
mod_vvisit_counterВчера посетителей4594
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей5848
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе32268
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей131638
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце140361
mod_vvisit_counterВсего посетителей27200595

We have: 39 guests, 2 bots online
0: 3.236.16.13
 , 
0