Всі без винятку бази персональних даних не обов'язково повинні бути зареєстровані до 1 січня 2012 року. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив Міністр юстиції України Олександр Лавринович.
   
   За словами Міністра, процес реєстрації буде продовжено і після Нового року. Олександр Лавринович запевнив, що питання застосування санкцій є не просто не першим, а останнім.
   
   «На цьому етапі нам потрібно забезпечити реальний облік, а потім те, що стосується контролю», - повідомив Міністр. За його словами, в перший час контроль буде здійснюватися тільки за заявами про порушення прав громадянина. Що стосується планових перевірок, то це питання поки що не піднімається.
   
   За словами Олександра Лавриновича, сьогодні в службі захисту персональних даних працює 51 людина, включаючи керівника відомства. Міністр вважає, що саме недостатній кадровий ресурс і став причиною сьогоднішній ситуації з реєстрацією баз персональних даних. Він повідомив, що планує звертатися до уряду з проханням збільшення штату служби захисту персональних даних, щоб зменшити навантаження на працівників відомства.
   
   Цікаво, що сьогодні вже зареєстровано 18 тисяч баз персональних даних. При цьому, з початку роботи служби захисту персональних даних загальна кількість оброблених та внесених до державного реєстру баз персональних даних склала 200 тисяч.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1193
mod_vvisit_counterВчера посетителей4594
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей5787
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе32268
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей131577
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце140361
mod_vvisit_counterВсего посетителей27200534

We have: 35 guests, 1 bots online
0: 3.236.16.13
 , 
0