Президент України Віктор Янукович застосував вето до Податкового кодексу.
   
   Про це Глава держави повідомив журналістам після наради з економічним блоком Уряду та Адміністрації Президента щодо Податкового кодексу, яку він провів у Міжнародному аеропорту "Бориспіль" перед відльотом до Казахстану.
   
   Президент відзначив, що прийнятий Податковий кодекс має суттєві недоліки, які мають бути доопрацьовані. “Тому ми домовилися, що робоча група, яка створена Урядом за участю представників Президента, малого і середнього бізнесу, сьогодні-завтра напрацює зміни до Податкового кодексу, які я розгляну в четвер. І в разі якщо вони відповідатимуть тим вимогам, які стоять перед цим Кодексом, я їх підпишу і подам до парламенту. Сьогодні я наклав вето і вважаю, що ситуація, яка нині створена, є цілком прийнятною, щоб ми дійсно створили той документ, який відповідає меті - модернізації економіки України, виведенню її з тіні, створення прозорого механізму накопичення ресурсів у бюджет і, безумовно, мотивації зростання економіки, підтримки вітчизняного товаровиробника”, - сказав Президент.
   
   “Я їду сьогодні в Астану і вірю, що за дві доби люди, які несуть нині відповідальність за документ, свою справу виконають”, - зазначив Віктор Янукович.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей10589
mod_vvisit_counterВчера посетителей9737
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей41048
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе48406
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей97697
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце109361
mod_vvisit_counterВсего посетителей26469749

We have: 134 guests, 5 bots online
0: 3.239.56.184
 , 
0