Державна податкова служба готується працювати понаднормово і у вихідні, щоб роз'яснити платникам податків особливості нового податкового законодавства.
   
   Про це заявив на брифінгу заступник голови Державної податкової служби Сергій Лекарь, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.
   
   "Державна податкова служба... проводить низку заходів, пов'язаних із забезпеченням виконання вимог Податкового кодексу", - сказав він.
   
   "Сьогодні керівником податкової служби прийнято ряд рішень і розпоряджень, пов'язаних із створенням консультаційних центрів, проведенням відповідних семінарів, організацією роботи податкових інспекцій з продовженим робочим днем. Мова йде про те, що податкові інспекції будуть працювати навіть у вихідні", - додав Лікар.
   
   При цьому він підкреслив, що основне завдання Державної податкової служби в цьому питанні - надати якісні консультаційні послуги платникам податків щодо застосування з 1 січня 2011 року норм нового Податкового кодексу.
   
   Заступник голови податкової служби також повідомив, що відповіді на питання, що виникають у ході застосування Податкового кодексу, будуть оперативно розміщуватися в засобах масової інформації, а також на сайтах податкової служби та Міністерства фінансів.
   
   За його словами, органи податкової служби на місцях готові залучати до роботи в консультаційних центрах волонтерів, громадські організації і фахівців у податковій сфері, зазначає, у свою чергу, "Інтерфакс-Україна".

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей5445
mod_vvisit_counterВчера посетителей6965
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей43655
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе34098
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей51898
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце109361
mod_vvisit_counterВсего посетителей26423950

We have: 164 guests, 4 bots online
0: 44.192.70.216
 , 
0