У парламентській опозиції заявляють, що існують підстави для оскарження прийнятого Верховною Радою в четвер Податкового кодексу.
   
   «Я вважаю, що на сьогоднішній день ми будемо мати ряд підстав. Юристи ще проаналізують, але у нас буде ряд підстав, щоб оскаржити як сам процес ухвалення, так і зміст цього документа, в Конституційному суді», - сказала народний депутат України (фракція НУ-НС) Ксенія Ляпіна, коментуючи ухвалення в парламенті Податкового кодексу.
   
   Ляпіна також зазначила, що підприємці будуть звертатися до президента Віктора Януковича з проханням не підписувати Податковий кодекс. «Особисто я слабо вірю в реалістичність таких звернень, але такі звернення будуть», - сказав вона.
   
   За словами депутата, Податковий кодекс було ухвалено одним голосуванням до закону, яким вносяться зміни до низки інших чинних законів, у тому числі і в один з кодексів. «Цього робити не можна і це є порушенням законодавства, регламенту Верховної Ради і Конституції», - підкреслила Ляпіна.
   
   За її словами, Конституційний суд України в одному зі своїх роз'яснень чітко вказав, що, ухвалюючи будь-який кодекс, не можна цим документом вносити зміни до іншого кодексу.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1907
mod_vvisit_counterВчера посетителей7294
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей22629
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе48406
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей79278
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце109361
mod_vvisit_counterВсего посетителей26451330

We have: 115 guests, 11 bots online
0: 3.210.184.142
 , 
0