Держкомпідприємництва пропонує скоротити перелік документів суворого обліку і визначити граничну надбавку до їх вартості на рівні 20%. Такі норми передбачені в проекті постанови про внесення змін в Постанову № 283 від 19.04.1993 р. "Про встановлення порядку виготовлення бланків цінних паперів і документів суворого обліку".
   
   Діюча постанова дає можливість безконтрольно збільшувати кількість бланків цінних паперів і документів суворого обліку, що виготовляються за ліцензією Мінфіну, оскільки вона не містить їх вичерпного переліку. Внаслідок цього він розрісся майже в десять разів. Зараз 475 видів бланків суворої звітності. Крім того, необґрунтовано завищується вартість документів суворого обліку, а їх видача супроводжується додатковими платними послугами, лягає істотним фінансовим тягарем на пересічних громадян.
   
   Держкомпідприємництва пропонує обмежити список бланків цінних паперів і документів суворого обліку, чітко вказавши їх у постанові і усунувши можливість розширювати цей перелік. Для цього в проекті забирається додаток "та інші", після перерахування видів бланків цінних паперів і документів суворого обліку.
   
   Також у проекті постанови визначається гранична вартість документів суворого обліку. Вона дорівнює собівартості їх виготовлення плюс 20% націнки.
   
   Відповідні зміни розроблено на виконання доручення віце-прем'єра Бориса Колеснікова щодо надання пропозицій на зменшення кількості бланків суворої звітності.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей7698
mod_vvisit_counterВчера посетителей11865
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей50022
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе48406
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей106671
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце109361
mod_vvisit_counterВсего посетителей26478723

We have: 110 guests, 3 bots online
0: 3.238.130.97
 , 
0