Прем'єр-міністр Микола Азаров доручив міністерствам і відомствам провести роз'яснювальну роботу щодо Податкового кодексу. Про це він сказав, відкриваючи засідання уряду.
   
   "Звертаю увагу членів уряду на виняткову важливість роботи з роз'яснення нового податкового законодавства і введення його в дію", - повідомив Азаров.
   
   За його словами, потрібно як можна швидше надрукувати необхідну кількість примірників Податкового кодексу, оприлюднити його в інтернеті і організувати інтерактивне вивчення нового податкового законодавства.
   
   При цьому Азаров також доручив Міністерству фінансів і Державної податкової адміністрації невідкладно організувати навчання працівників у зв'язку з прийняттям нового Податкового кодексу та провести широку роз'яснювальну кампанію серед платників податків.
   
   Прем'єр також зазначив, що міністерство має підготувати зміни в нормативно-правову базу у зв'язку з прийняттям Податкового кодексу.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей2695
mod_vvisit_counterВчера посетителей6696
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей9391
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе48406
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей66040
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце109361
mod_vvisit_counterВсего посетителей26438092

We have: 129 guests, 2 bots online
0: 34.226.234.102
 , 
0