ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
   
   ЛИСТ
   
   від 26.02.2009 р. N 3894/7/24-0117
   
   Про надання роз'яснення


   
   Національний банк України призначив процедуру тимчасової адміністрації ряду українських банків, зокрема: Акціонерному комерційному банку "Національний кредит", Товариству з обмеженою відповідальністю "Український промисловий банк", Відкритому акціонерному товариству "Комерційний банк "Причорномор'я", Акціонерному комерційному банку "Київ", Відкритому акціонерному товариству "Комерційний банк "Надра" та Товариству з обмеженою відповідальністю "Комерційний банк "Західінкомбанк".
   
   Статтею 85 Закону України від 07.12.2000 р. N 2121-III "Про банки і банківську діяльність" (далі - Закон N 2121) передбачено, що Національний банк України має право введення мораторію на задоволення вимог кредиторів під час здійснення тимчасової адміністрації.
   
   Однак відповідно до цієї статті мораторій поширюється лише на зобов'язання, строки виконання яких настали до призначення тимчасової адміністрації, та не поширюється на обслуговування поточних операцій, здійснюваних тимчасовим адміністратором, на вимоги щодо виплати заробітної плати, аліментів, відшкодування шкоди, заподіяної здоров'ю та життю громадян, авторської винагороди, а також на задоволення вимог кредиторів, що виникли у зв'язку із зобов'язаннями банку під час здійснення тимчасової адміністрації банку.
   
   Тобто, введення мораторію не є перешкодою для проведення установами банків поточних операцій по перерахуванню до бюджету податків та зборів (обов'язкових платежів) клієнтів Банку.
   
   У зв'язку із зазначеним ДПА України зобов'язує провести відповідну роз'яснювальну роботу з платниками податків - клієнтами банків стосовно необхідності і обов'язковості своєчасного та в повному обсязі виконання зобов'язань зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів).
   
   Зазначене довести до відома та використання в роботі підпорядкованих органів державної податкової служби України.
   
   Заступник Голови
   О. Матвєєв
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей2938
mod_vvisit_counterВчера посетителей6696
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей9634
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе48406
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей66283
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце109361
mod_vvisit_counterВсего посетителей26438335

We have: 106 guests, 3 bots online
0: 34.226.234.102
 , 
0