Проект
   вноситься народними
   депутатами України
   О.Б.Фельдманом
   (посв. № 218)
   О.А. Гейманом
   (посв. № 303)
   
   

ЗАКОН УКРАЇНИ
   
   Про проведення перевірок суб'єктів підприємницької діяльності виключно на підставі рішення суду


   
   
   Стаття 1. Будь-яка перевірка діяльності суб'єктів підприємницької діяльності, здійснюється виключно на підставі рішення суду.
   
   Стаття 2. Під перевіркою в цьому Законі розуміється обстеження і вивчення всіх або окремих ділянок фінансово-господарської діяльності підприємства або його підрозділів.
   Запит інформації про діяльність підприємства, зокрема надання первинних документів підприємства (його підрозділів) або статутних документів, для цілей цього Закону прирівнюються до перевірки.
   
   Стаття 3. Дія статті 1 цього Закону не поширюється на перевірки, що проводяться у порядку, встановленому Законом України “Про оперативно-розшукову діяльність” та Кримінально-процесуальним кодексом України, а також в інших випадках, коли закон прямо передбачає право особи на проведення перевірки (отримання інформації) без рішення суду.
   
   Стаття 4. Ініціатор проведення перевірки, подає до суду письмове обґрунтування підстав такої перевірки та дати її початку і закінчення, склад осіб, які будуть проводити таку перевірку, документи, які свідчать про виникнення підстав для проведення такої перевірки, інші відомості передбачені законом, а також відомості на вимогу суду.
   
   Стаття 5. Посадові особи вправі приступити до проведення перевірки за умови надання суб'єкту підприємницької діяльності під розписку копії рішення суду про проведення перевірки, в якому зазначаються підстави проведення перевірки, дата її початку та дата закінчення.
   
   Стаття 6. Прикінцеві положення
   
   1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.
   
   2. У Законі України “Про державну податкову службу в Україні” (Відомості Верховної Ради УРСР, 1991 р., № 6, ст. 37) частину дев'яту статті 11-1 виключити.
   
   3. Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом, забезпечити прийняття актів, необхідних для реалізації цього Закону.
   
   Голова Верховної Ради України
   В.М. Литвин
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей2672
mod_vvisit_counterВчера посетителей6696
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей9368
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе48406
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей66017
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце109361
mod_vvisit_counterВсего посетителей26438069

We have: 129 guests, 2 bots online
0: 34.226.234.102
 , 
0