Світовий банк назвав Україну однією з країн з найскладнішою системою оподаткування. Про це в ході презентації дослідження "Вартість дотримання податкового законодавства України", підготовленого IFC в рамках консультативної програми з поліпшення інвестиційного клімату групи Світового банку, заявив радник з податкових питань проекту Дмитро П'ятаченко, передає кореспондент РБК-Україна.
   
   Згідно з дослідженнями ділового середовища, проведених IFC, українська система адміністрування податків є однією з головних перешкод для розвитку бізнесу, особливо для малих підприємств і приватних підприємців. "За рейтингом СБ та IFC "Введення бізнесу 2010" система адміністрування податків в України одна з найскладніших у світі. Україна займає 181 місце серед 183 країн світу за показниками умов сплати податків", - сказав він.
   
   Експерт зазначив, що загальний податковий тягар складається не тільки з податків та інших обов'язкових платежів, але і з витрат на оплату вартості часу працівників підприємств, пов'язаних з дотриманням податкового законодавства. За його словами, ведення податкового обліку, проходження перевірок, відвідування контролюючих органів в Україні є важким тягарем для всього приватного сектора. "Дотримання податкового законодавства варто малим підприємствам України понад 8% їх річного доходу. А приватним підприємцям з найменшими доходами - понад 10%. Це зменшує конкурентоспроможність малого бізнесу, який програє великим корпораціям, як на зовнішньому, так і на внутрішньому ринках", - додав він.
   
   Експерти IFC закликають якомога швидше здійснити реальну реформу системи оподаткування і, насамперед, спростити оподаткування малого бізнесу.
   
   IFC - Міжнародна фінансова корпорація є однією з організацій групи Світового банку, яка здійснює інвестиції в приватному секторі.
   
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей10083
mod_vvisit_counterВчера посетителей9737
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей40542
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе48406
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей97191
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце109361
mod_vvisit_counterВсего посетителей26469243

We have: 135 guests, 5 bots online
0: 3.239.56.184
 , 
0