Рішенням Кабміну при ДПАУ створено Міжвідомча експертна рада з вирішення спірних питань щодо застосування податкового законодавства (далі - Міжвідомча рада). Серед основних завдань Міжвідомчої ради - розгляд заяв та скарг платників податків з питань застосування податкового законодавства.
   
   Крім того, Міжвідомча рада буде надавати рекомендації щодо вирішення спірних питань щодо дотримання та застосування податкового законодавства, приймати рішення зі спірних питань і вирішувати конфліктні ситуації. Він також буде проводити експертизу проектів актів, що стосуються оподаткування, аналізувати стан та причини виникнення проблем при їх застосуванні. Засідання Міжвідомчої ради проводяться не рідше одного разу в квартал. Його рішення є обов'язковими для розгляду ДПАУ.
   
   Залишається сподіватися, що Міжвідомча рада буде не тільки знаходити правове обґрунтування для сумнівних рішень КМУ та ДПАУ, але і вказувати їм на незаконність тих чи інших норм податкового законодавства. А то деякі останні розпорядження Кабміну, сумнівні з точки зору податкового законодавства, ні уряд, ні ДПАУ виразно пояснити не змогли, а скасувати не захотіли.
   
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей2084
mod_vvisit_counterВчера посетителей6696
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей8780
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе48406
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей65429
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце109361
mod_vvisit_counterВсего посетителей26437481

We have: 113 guests, 9 bots online
0: 34.226.234.102
 , 
0