Збільшити мінімальний розмір статутного капіталу банку, збільшити термін повернення валютної виручки та скасувати додаткові обмеження для кредитування в іноземній валюті пропонують народні депутати Юрій Полунаев (фракція БЮТ) і Сергій Клюєв (фракція ПР). Всі ці ініціативи парламентарії виклали в проекті закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо подолання негативних наслідків фінансової кризи)", зареєстрованому у ВР під номером 5378 .
   
   Проектом пропонується збільшити мінімальний розмір статутного капіталу банку за станом на день його реєстрації з 75 мільйонів гривень до 120 млн. гривень і збільшити термін повернення валютної виручки з 90 до 180 днів. У той же час парламентарії пропонують не поширювати на компанії з управління активами порядок формування резервів банками та небанківськими установами. При цьому також пропонується скасувати посилений контроль та додаткові обмеження для інвесторів, встановлені Законом "Про внесення змін до деяких законів України з метою подолання негативних наслідків фінансової кризи" (далі - Закон № 1533-VI), яким інвесторів зобов'язали здійснювати розрахунки виключно через інвестиційні рахунки банків, уповноважених НБУ. І, нарешті, останнє. Проектом закону запропоновано скасувати додаткові обмеження щодо кредитів в іноземній валюті, встановлених п. 8 - 12 Закону № 1533-VI.
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей180
mod_vvisit_counterВчера посетителей6506
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей23570
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе39890
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей28421
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце109361
mod_vvisit_counterВсего посетителей26400473

We have: 57 guests, 5 bots online
0: 34.229.64.28
 , 
0