23 вересня на своєму засіданні Уряд відхилив пропозиції Державної податкової адміністрації щодо посилення фіскального тиску на бізнес. ДПА пропонувала внести зміни в Закон України „Про оподаткування прибутку підприємств ” з метою розширення сфери застосування „звичайних цін ”, тобто надати можливість податківцям збільшити податок на прибуток. Крім цього податківці пропонували проекти рішень Уряду, які вже сьогодні могли б збільшити їх повноваження щодо визначення бази оподаткування податком на прибуток.
   
   Ці пропозиції ДПА Уряд відхилив одноголосно.
   
   У Кабінету Міністрів знайшла підтримку лише одна ініціатива податківців - щодо введення загального реєстру податкових накладних, але за умови узгодження цього проекту з Держкомпідприємництва, який однозначно забезпечить захист бізнесу від свавілля податківців.
   
   „На жаль, це не перша спроба ДПА посилити свої повноваження, і не завжди наші аргументи здаються міністрам більш вагомими, - зауважила Голова Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України Оксана Продан. - Я рада, що сьогодні позиція бізнесу, яку озвучили Рада та Держкомпідприємництва, знайшла підтримку Уряду ”.
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей3005
mod_vvisit_counterВчера посетителей6696
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей9701
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе48406
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей66350
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце109361
mod_vvisit_counterВсего посетителей26438402

We have: 146 guests, 4 bots online
0: 34.226.234.102
 , 
0