Кабмін змінив порядок розрахунку курсової різниці по прибутку і кредитами, отриманими суб'єктом зовнішньоекономічної діяльності в іноземній валюті. Таке рішення ухвалене сьогодні на засіданні уряду, повідомив РБК-Україна заступник голови Державної податкової адміністрації України Сергій Лекарь.
   
   Він пояснив, що згідно з прийнятими змінами, відносити різницю у валютному курсі на витрати, понесені в результаті фінансово-господарської діяльності можна тільки у разі здійснення реальних валютних платежів. "Це дозволить більш об'єктивно підходити до цього питання, тому що якщо у підприємства був кредит строком на 10 років і платежі будуть через 3-4 роки, воно не повинно зараз відносити цю курсову різницю на свої витрати", - пояснив с.лєкарь.
   
   Він також зазначив, що прийняті зміни в порядок розрахунку курсової різниці по прибутку і кредитами, отриманими суб'єктом ЗЕД, дозволить ДПА більш об'єктивно і коректно визначати суми податку на прибуток, що стягується з госпсуб'єктів.
   
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей340
mod_vvisit_counterВчера посетителей6506
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей23730
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе39890
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей28581
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце109361
mod_vvisit_counterВсего посетителей26400633

We have: 45 guests, 1 bots online
0: 34.229.64.28
 , 
0