Кабінет Міністрів оскаржив рішення Окружного адміністративного суду Києва про скасування рішення уряду про зрівняння фізичних осіб і фізичних осіб-підприємців у сплаті пенсійних внесків.
   
   Про це на брифінгу повідомила міністр праці і соціальної політики Людмила Денисова (на фото).
   
   "Сьогодні спрощенці сплачують внески в Пенсійний фонд з того постанови, яке було прийнято урядом", - сказала Денисова.
   
   При цьому вона зазначила, що Мін'юст уже подав відповідну апеляційну заяву, яка, за її словами, було подано в суд 13 жовтня.«Заява на апеляцію Мін'юст відправив. Сама апеляційна скарга повинна бути подана через 20 днів - це до 2 листопада. Сьогодні рішення суду ще не вступило», - підкреслила Людмила Денісова.
   
   Крім цього, міністр повідомила, що очолюваний нею відомство разом з підприємцями розробило законопроект з цього питання, який найближчим часом буде розглянуто на засіданні Кабінету Міністрів.
   
   За словами Денисової цієї законопроект буде передбачати рівність усіх у внесках в Пенсійний фонд, а також рівність усіх у пенсійному забезпеченні. Денісова зазначила, що законопроект вже внесено на розгляд уряду і незабаром може бути внесе в парламент.
   
   Нагадаємо, 14 квітня Кабмін прийняв постанову № 366 «Про сплату внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування фізичними особами-суб'єктами підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування».
   
   Як повідомлялося, 28 вересня Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконною постанову Кабінету Міністрів № 366 від 14 квітня, яка передбачає зрівняння фізичних осіб і фізичних осіб-підприємців в сплаті внесків на державне пенсійне страхування.
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей5243
mod_vvisit_counterВчера посетителей6965
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей43453
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе34098
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей51696
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце109361
mod_vvisit_counterВсего посетителей26423748

We have: 167 guests, 5 bots online
0: 44.192.70.216
 , 
0