Кабінет Міністрів має намір ввести мораторій на проведення органами державного нагляду (контролю) планових перевірок підприємців, заявила прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.
   
   При цьому глава уряду заявила, що крім планових перевірок, планується обмежити проведення позапланових перевірок суб'єктів господарювання органами держконтролю.
   
   На засіданні уряду в четвер, яке проходить за участю підприємців, буде розглянуто 27 нормативно-правових актів, які стосуються сприяння розвитку малого та середнього бізнесу, зазначила прем'єр.
   
   Нагадаємо, вранці 21 травня біля будівлі Верховної Ради зібралося близько 300 підприємців з вимогою ввести мораторій на підвищення податків і зборів для малого і середнього бізнесу.
   
   Як повідомлялося, 19 травня Верховна Рада відмовилася скасувати 4 загальнодержавних і 10 місцевих податків і зборів. 5 березня Кабмін вирішив ввести мораторій на підвищення плати за оренду торгових приміщень (площ) на ринках з продажу продовольчих та непродовольчих товарів в умовах фінансово-економічної кризи.
   
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей377
mod_vvisit_counterВчера посетителей6506
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей23767
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе39890
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей28618
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце109361
mod_vvisit_counterВсего посетителей26400670

We have: 48 guests, 3 bots online
0: 34.229.64.28
 , 
0