Економіка завжди йде в тінь, коли країна переживає кризові явища, тому Кабмін давно прийняв низку рішень щодо адміністрування податкових платежів. Про це в інтерв'ю РБК-Україна заявив в.о. міністра фінансів України Ігор Уманський. «Більшість з цих рішень було зупинено указами Президента», - додав в.о. голови Мінфіну.
   
   За його словами, основною проблемою в адмініструванні ПДВ залишаються податкові ями. «З ПДВ проблема не в старих простих речах, які були пов'язані з фіктивним експортом», - зазначив при цьому І.уманський.
   
   Він додав, що в умовах чинного законодавства складно адмініструвати податок на прибуток, тому що «легальних схем оптимізації прибутку в будь-якому секторі у нас достатньо».
   
   «І ми прекрасно розуміємо, що прибуток показують тільки ті, у кого цього вимагають акціонери, щоб прибуток була показана і щоб на вкладений капітал нараховувалися дивіденди. Інші мають можливість прибуток не показувати. Взяти хоча б таку просту річ, як депозити: доходи, одержані у вигляді депозиту, не є предметом оподаткування», - сказав в.о. міністра фінансів.
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей7988
mod_vvisit_counterВчера посетителей11865
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей50312
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе48406
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей106961
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце109361
mod_vvisit_counterВсего посетителей26479013

We have: 94 guests, 3 bots online
0: 3.238.130.97
 , 
0