За ініціативи Голови ДПА України С.В. Буряка на розгляд Кабінету Міністрів України було винесено питання спрощення декларування доходів, з яких згідно з законодавством не передбачена сплата податку ( оподатковується за нульовою ставкою), зокрема, із спадщини і подарунків, що одержані від осіб першого ступеня споріднення (членів подружжя, батьків, дітей).
   
   Кабінет Міністрів України на засіданні, яке відбулося 26 березня цього року, прийняв пропозицію ДПА України відносно того, що обов’язок платників податку, що одержали дохід у вигляді спадщини (подарунку), який згідно із Законом України „Про податок з доходів фізичних осіб” оподатковується за нульовою ставкою, вважається виконаним, якщо такий платник не має інших підстав для подання декларації.
   
   Такий крок на зустріч людям сприятиме ліквідуванню підстав для існування певної напруги у суспільстві, яка була пов’язана із необхідністю декларування доходу при відсутності обов’язку сплати податку. Це також позбавить громадян зайвих витрат часу та коштів на підготовку та проведення процедури декларування, в т.ч. і транспортних витрат.
   
   Прийняття такого соціально значущого рішення сприятиме зростанню довіри громадян до державних інституцій та формуванню прозорих та партнерських відносин між податковими органами та платниками податків.

Комментарии

You have no rights to post comments


Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей2571
mod_vvisit_counterВчера посетителей6696
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей9267
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе48406
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей65916
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце109361
mod_vvisit_counterВсего посетителей26437968

We have: 124 guests, 1 bots online
0: 34.226.234.102
 , 
0