Міністерство фінансів України підготувало законопроект, яким передбачається скасувати 10 податків, зменшити збір з купівлі-продажу валюти з 0,5% до 0,2% та перенести частину відрахувань у Пенсійний фонд з юридичних осіб на фізичних (+3%) з обов’язковим одночасним збільшенням заробітних плат на відповідну суму. При цьому нарахування на фонд заробітної плати на підприємствах зменшуються на 3,5%.
   
    · Проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань оподаткування» передбачає зниження податкового навантаження на фонд оплати праці, зменшення податкового тиску на економіку, а також скасування зайвої звітності на підприємствах та скорочення обсягів роботи ДПА щодо адміністрування податків.
   
    · Запропоновані зміни важливі не лише з точки зору зменшення видатків вітчизняних підприємців та зменшення податкового тиску – таке рішення сприятиме легалізації заробітної плати.
   
    · А перерозподіл відрахувань у Пенсійний фонд є кроком до впровадження другого етапу Пенсійної реформи, пов'язаного із введенням накопичувальної системи.

Комментарии

You have no rights to post comments


Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей140
mod_vvisit_counterВчера посетителей6506
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей23530
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе39890
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей28381
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце109361
mod_vvisit_counterВсего посетителей26400433

We have: 55 guests, 8 bots online
0: 34.229.64.28
 , 
0