Державна податкова адміністрація у м. Kиєві занепокоєна зростанням надходжень нез’ясованих платежів від платників податків, що пов’язано з перерахуванням коштів на рахунки, які відкрито не за місцем реєстрації платника або на невідповідні коди бюджетної класифікації. Неправильне заповнення реквізитів платіжних документів або спрямування коштів на невідповідні коди бюджетної класифікації призводить до виникнення податкового боргу і платник податків несе відповідальність згідно з чинним законодавством за погашення узгоджених сум податкових зобов’язань з порушенням термінів сплати. Податкове роз’яснення щодо відповідальності платника податків за порушення термінів сплати сум податкових зобов’язань при перерахуванні платником коштів на рахунки, які відкрито не за місцем його реєстрації, неправильні коди бюджетної класифікації затверджено наказом ДПА України від 15.01.02 № 25.
    ДПА у м. Kиєві звертає увагу платників на правильність заповнення платіжних документів, а також нагадує, що реквізити рахунків, відкритих для зарахування надходжень до бюджетів усіх рівнів, відповідно до вимог Закону України «Про Державний бюджет України на 2007 рік» продовжують діяти у 2008 році для зарахування надходжень згідно з вимогами Закону України «Про Державний бюджет України на 2008 рік».
    Звертаємо увагу, що перелік реквізитів рахунків по зарахуванню коштів до державного та місцевого бюджетів в 2008 році розміщено на дошках оголошень в державних податкових інспекціях у районах м. Kиєва, на WEB-сайті ДПА у м. Kиєві – www.kyivsta.gov.ua, на WEB-сайті ГУ ДKУ у м. Kиєві — www.treasury. kiev.ua.

Комментарии

You have no rights to post comments


Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей10168
mod_vvisit_counterВчера посетителей9737
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей40627
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе48406
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей97276
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце109361
mod_vvisit_counterВсего посетителей26469328

We have: 133 guests, 5 bots online
0: 3.239.56.184
 , 
0