Керівниками Митної Служби і Податкової адміністрації України підписане спільне рішення, яке тимчасово врегульовує питання з відшкодуванням податку на додану вартість для підприємств-експортерів до прийняття змін до постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.02 № 243.
   З метою підтвердження факту вивезення товарів за межі митної території України платник податку на додану вартість, який здійснив операцію з вивезення (пересилання) товарів за межі митної території України (експорт), подає разом з іншими передбаченими законодавством документами оригінал п'ятдесят п'ятого основного аркуша (примірника декларанта) вантажної митної декларації (ВМД), що є її складовою частиною, оформленого митним органом під час здійснення митного оформлення експорту товарів.
   На ньому зазначеним митним органом за зверненням платника податку вчиняється напис про фактичне вивезення експортованих товарів за межі митної території України, який засвідчується підписом відповідальної посадової особи і гербовою печаткою цього митного органу. При цьому, з урахуванням змін у нормативно-правових актах України, що набули чинності з 01.01.08, до оригіналів п'ятих примірників слід прирівнювати оригінали аркушів ВМД нової форми МД-2 з позначенням "3/8".
   Такий напис вчиняється митним органом, що здійснював митне оформлення експорту товарів, виключно після одержання з митного органу, розташованого на митному кордоні України, через який здійснювалося вивезення товарів, офіційного повідомлення про фактичне вивезення товарів за межі митної території України.
   Підтвердження факту вивезення експортованих товарів за межі митної території України здійснюється відповідно до Порядку підтвердження відомостей про фактичне вивезення товарів за межі митної території України, затвердженого спільним наказом Держмитслужби та ДПА України від 21.03.2002 № 163/121.
   Проект відповідної Постанови Уряду надіслано до Міністерства фінансів України для винесення на розгляд Кабінету Міністрів України.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей10527
mod_vvisit_counterВчера посетителей9737
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей40986
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе48406
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей97635
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце109361
mod_vvisit_counterВсего посетителей26469687

We have: 145 guests, 7 bots online
0: 3.239.56.184
 , 
0