Секретаріат Президента ініціює передачу податкової міліції в підпорядкування Міністерству фінансів від Державної податкової адміністрації, повідомив заступник голови СП Ігор Пукшин. Він зазначив, що дана ініціатива є частиною Концепції реформування кримінальної юстиції, в яку Секретаріат сьогодні має намір передати на розгляд Ради національної безпеки і оборони.

Згідно з проектом концепції, податкова міліція буде одним з правоохоронних органів, що проводять досудове розслідування. Також крім неї увійдуть національна поліція (підпорядкування МВС), військова поліція (підпорядкування Міноборони), слідчий підрозділ служби безпеки та антикорупційний орган.

Пукшин підкреслив, що є недоцільною система, коли податкова міліція перебуває в підпорядкуванні органу, який адмініструє стягування податків, тобто Податкової адміністрації і необхідно передати її іншому органу влади.

У проекті концепції в цій ролі виступає Міністерство фінансів.

Також Пукшин зазначив, що іншими основними моментами проекту концепції є гуманізація відповідальності за право порушення (заміна тюремні ув'язнення на штрафи для дрібних злочинів) і реформування процесуального законодавства, оскільки чинний кримінально-процесуальний кодекс був прийнятий ще в 60-х роках 20 століття.

Національна комісія зі зміцнення демократії і утвердження верховенства права схвалила проект Концепції реформування кримінальної юстиції.

Президент Віктор Ющенко вважає пріоритетним напрямком роботи Міністерства юстиції на 2008 рік боротьбу з корупцією.

Раніше, в 2005 році чисельність податкової міліції скоротили з 15 тис. осіб до 7 тисяч.

Комментарии

You have no rights to post comments


Похожие материалы:
Следующие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей9043
mod_vvisit_counterВчера посетителей8346
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей9043
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе60635
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей126327
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце109361
mod_vvisit_counterВсего посетителей26498379

We have: 143 guests, 4 bots online
0: 3.236.222.124
 , 
0