На засіданні уряду прийнято розпорядження, підготовлене Міністерством фінансів, щодо своєчасного відшкодування ПДВ органами податкової служби. Мінфін ініціював прийняття документа у зв'язку з важливістю поставлених у ньому питань, а саме у зв'язку з необхідністю забезпечення своєчасного, законного відшкодування ПДВ підприємцям та зменшення обсягу невідшкодованого податку.
   
    Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Міністерства фінансів, згідно з розпорядженням, Державній податковій адміністрації України необхідно у термін до 01.07.2008 року провести інвентаризацію реєстру платників ПДВ та інвентаризацію залишку невідшкодованих сум податку та забезпечити своєчасне проведення перевірок заявлених платниками сум до відшкодування ПДВ та відшкодування сум цього податку.
   
    Прийняття даного рішення дасть можливість зменшити зловживання та забезпечити дотримання органами податкової служби законності при відшкодуванні ПДВ, скоротити обсяг невідшкодованих підприємцям сум податку на додану вартість, а також поліпшити фінансовий стан підприємств і не допустити необґрунтованих витрат державних коштів.
   
    Нагадаємо, раніше Міністр фінансів Віктор Пинзеник повідомив, що з квітня в Україні запроваджується електронна декларація з податку на додану вартість (ПДВ), що є першим кроком до автоматичного відшкодування та детінізації податку.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей2813
mod_vvisit_counterВчера посетителей6696
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей9509
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе48406
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей66158
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце109361
mod_vvisit_counterВсего посетителей26438210

We have: 119 guests, 8 bots online
0: 34.226.234.102
 , 
0