Національний банк України (НБУ) пом'якшив трактування валютних обмежень жовтневої антикризової постанови по відношенню до міжнародної туристичної і страхової діяльності.    
   
«НБУ не буде кваліфікувати як порушення правил валютного регулювання і валютного контролю купівлю, обмін іноземної валюти з метою проведення розрахунків з нерезидентами за імпорт робіт, послуг, які імпортуються та споживаються резидентами за межами України для забезпечення власної господарської діяльності і не призначені для перепродажу нерезидентам, зокрема, при здійсненні міжнародної туристичної діяльності та міжнародних транспортних перевезень», - йдеться в листі НБУ (№ 13-121/5260-15952).    
   
Крім того, НБУ пояснює, що обмеження (визначені в підпункті 4.4 постанови НБУ № 319) також не стосуються послуг з перестрахування ризиків, які надаються нерезидентами резидентам-страховикам у випадках, передбачених ст. 30 закону про страхування, а також за операціями з виконання договорів міжнародного страхування, які діють на території країн - членів міжнародної системи автомобільного страхування «Зелена карта».    
   
Як повідомлялося, підпункт 4.4 жовтневої антикризової постанови НБУ передбачав, що купівля, обмін іноземної валюти з метою здійснення розрахунків з нерезидентами за імпорт продукції (робіт, послуг, прав інтелектуальної власності), який здійснюється без увезення із-за кордону цієї продукції на територію України, буде кваліфікуватися як порушення правил валютного регулювання.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей5428
mod_vvisit_counterВчера посетителей6965
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей43638
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе34098
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей51881
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце109361
mod_vvisit_counterВсего посетителей26423933

We have: 163 guests, 4 bots online
0: 44.192.70.216
 , 
0