Міжнародний валютний фонд, Кабінет Міністрів і Національний банк домовилися про скасування збору в Пенсійний фонд з операцій купівлі-продажу інвалюти, який зараз становить 0,5%.

    Про це йдеться в меморандумі про економічну і фінансову політику, узгодженому Кабінетом Міністрів, Національним банком і МВФ.

    «Ми надамо підтримку нового режиму монетарної політики, прийнявши заходи з поліпшення роботи валютного ринку, в тому числі, скасувавши податок на операції з іноземною валютою», - йдеться в документі.
    Сторони також домовилися про скасування валютно-курсових обмежень на здійснення авансових платежів.

    МВФ, Кабмін і НБУ домовилися про те, що операції з урядом і приватними суб'єктами господарювання будуть здійснюватися за ринковим обмінним курсом.

    «Будь-які операції з урядом і приватними суб'єктами господарювання будуть здійснюватися за ринковим обмінним курсом. За нашими очікуваннями, обмінний курс буде коливатися, однак ми не допускаємо його різких і невпорядкованих рухів», - йдеться в документі.

    НБУ також зобов'язується проводити консультації з МВФ щодо подальших заходів по регулюванню роботи валютного ринку.

    Як повідомлялося, в проекті держбюджету на 2009 рік раніше Кабмін запропонував Верховній Раді знизити збір у Пенсійний фонд, який справляється з операцій купівлі-продажу валюти з 0,5% до 0,2%.
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей7535
mod_vvisit_counterВчера посетителей11865
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей49859
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе48406
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей106508
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце109361
mod_vvisit_counterВсего посетителей26478560

We have: 129 guests online
0: 3.238.130.97
 , 
0