Міністерство фінансів України підготувало законопроект, яким передбачається скасувати 10 податків, зменшити збір з купівлі-продажу валюти з 0,5% до 0,2% та перенести частину відрахувань у Пенсійний фонд з юридичних осіб на фізичних (+3%) з обов'язковим одночасним збільшенням заробітних плат на відповідну суму. При цьому нарахування на фонд заробітної плати на підприємствах зменшуються на 3,5%.
   
    · Проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань оподаткування» передбачає зниження податкового навантаження на фонд оплати праці, зменшення податкового тиску на економіку, а також скасування зайвої звітності на підприємствах та скорочення обсягів роботи ДПА щодо адміністрування податків.
   
    · Запропоновані зміни важливі не лише з точки зору зменшення видатків вітчизняних підприємців та зменшення податкового тиску - таке рішення сприятиме легалізації заробітної плати.
   
    · А перерозподіл відрахувань у Пенсійний фонд є кроком до впровадження іншого етапу Пенсійної реформи, пов'язаність язаного із введенням накопичувальної системи.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей3248
mod_vvisit_counterВчера посетителей7294
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей23970
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе48406
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей80619
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце109361
mod_vvisit_counterВсего посетителей26452671

We have: 170 guests, 10 bots online
0: 3.210.184.142
 , 
0