Державна податкова адміністрація у м. Києві занепокоєна зростанням надходжень нез'нез'ясованих платежів від платників податків, що пов'язаність язано з перерахуванням коштів на рахунки, які відкрито не за місцем реєстрації платника або на невідповідні коді бюджетної класифікації. Неправильне заповнення реквізитів платіжних документів або спрямування коштів на невідповідні коді бюджетної класифікації призводить до виникнення податкового боргу і платник податків несе відповідальність згідно з чинним законодавством за погашення узгоджених сум податкових зобов'язань з порушенням термінів сплати. Податкове роз'яснення щодо відповідальності платника податків за порушення термінів сплати сум податкових зобов'язань при перерахуванні платником коштів на рахунки, які відкрито не за місцем його реєстрації, неправильні коди бюджетної класифікації затверджено наказом ДПА України від 15.01.02 № 25.
    ДПА у м. Києві звертає увагу платників на правильність заповнення платіжних документів, а також нагадує, що реквізити рахунків, відкритих для зарахування надходжень до бюджетів усіх рівнів, відповідно до вимог Закону України «Про Державний бюджет України на 2007 рік» продовжують діяти у 2008 році для зарахування надходжень згідно з вимогами Закону України «Про Державний бюджет України на 2008 рік».
    Звертаємо увагу, що перелік реквізитів рахунків по зарахуванню коштів до державного та місцевого бюджетів у 2008 році розміщено на дошках оголошень в державних податкових інспекціях у районах м. Києва, на WEB-сайті ДПА у м. Києві - www.kyivsta.gov.ua на WEB-сайті ГУ ДКУ у м. Києві - www.treasury. kiev.ua.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей2512
mod_vvisit_counterВчера посетителей6696
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей9208
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе48406
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей65857
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце109361
mod_vvisit_counterВсего посетителей26437909

We have: 133 guests, 5 bots online
0: 34.226.234.102
 , 
0