Державна податкова адміністрація України (ДПАУ) знову повернулася до теми введення податку на нерухомість, підготувавши відповідний законопроект. Розробники проекту ставлять перед собою завдання створити інструмент справедливого перерозподілу соціальних благ, припинити хаотичну скуповування житла з метою подальшого перепродажу, наповнити місцеві бюджети.
   
   Податківці пропонують ввести податок на всю нерухомість, крім земельних ділянок. При цьому обкладатися податком будуть всі квадратні метри, які перебувають у власності платника. Особливих пільг при сплаті не передбачено. Проте розмір податку планується прив'язати до розміру прожиткового мінімуму на поточний рік. Сплата буде здійснюватися раз на рік.
   
   На сьогоднішній день в черзі на отримання житла перебуває близько 1,5 млн. українських сімей. Крім того, вартість житла за останній час стрімко зросла. Закон, на думку податківців, переламати цю тенденцію. Купувати житло з метою перекуповування стане невигідно, а місцеві бюджети наповнюватися за рахунок розширення податкової бази.
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей23
mod_vvisit_counterВчера посетителей6506
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей23413
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе39890
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей28264
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце109361
mod_vvisit_counterВсего посетителей26400316

We have: 40 guests, 8 bots online
0: 34.229.64.28
 , 
0