Законопроектом вносяться зміни в закон України «Про оподаткування прибутку підприємств». А саме, пропонується не включати до складу валових витрат платника податку на прибуток витрати, які сплачуються фізичній особі - підприємцю (платнику єдиного податку), за придбані в них товари, роботи і послуги; нараховані на користь такої особи роялті, відсотки та інші виплати за борговими зобов'язаннями. Крім того, пропонується визначити, що орендар не збільшує валові витрати на суму нарахованого (сплаченого) лізингового платежу за наслідками податкового періоду, в якому здійснюється таке нарахування (оплата)у разі, коли такі платежі здійснюються на користь фізичної особи - підприємця (платника єдиного податку).
   
   Не дивлячись на те, що в разі прийняття законопроекту платник податку на прибуток не буде зацікавлений у співпраці з фізичними особами - платниками єдиного податку, висновок головного науково - експертного управління Верховної ради України: «Закопроект може бути прийнятий за основу».
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей7503
mod_vvisit_counterВчера посетителей11865
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей49827
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе48406
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей106476
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце109361
mod_vvisit_counterВсего посетителей26478528

We have: 145 guests, 1 bots online
0: 3.238.130.97
 , 
0