Депутати встановлять мінімальний розмір погодинної зарплати.

Мінімальний розмір погодинної зарплати буде врегульовано на законодавчому рівні. Відтепер працівники, які працюють не подобово, а погодинно будуть отримувати зарплату, розмір якої не повинен бути нижче встановленої законом норми.
У Верховній Раді зареєстровано постанову про прийняття за основу проекту Закону про внесення змін і доповнень до деяких законів України (щодо запровадження мінімальної погодинної заробітної плати). Ініціатор законопроекту - депутат від Партії регіонів Валерій Коновалюк.

Проектом Закону пропонується внести зміни в чинне законодавство (закон України „Про оплату праці”, Кодекс законів про працю) і встановити новий державний соціальний стандарт, яким є мінімальна погодинна заробітна плата. На думку авторів законопроекту, існування в Україні лише мінімальної зарплати не відповідає Конвенції МОП № 31. Повинні бути встановлені мінімальні ставки зарплати. Крім того, це дозволило б уникнути зловживань роботодавців. Регулювання в чинному законодавстві та у проекті Трудового кодексу лише мінімальної заробітної плати є правовою прогалиною. Це надає можливість деяким роботодавцям безкарно порушувати закони, вдаючись до неповного робочого дня (місяця), щоб не виплачувати передбачений законодавством мінімум заробітної плати тощо.
Зараз йде процес формування єдиних тарифних сіток, тому визначення мінімальної погодинної заробітної плати, яка є основою при їх формуванні, є важливим і відповідальним етапом.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей10632
mod_vvisit_counterВчера посетителей9737
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей41091
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе48406
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей97740
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце109361
mod_vvisit_counterВсего посетителей26469792

We have: 123 guests, 4 bots online
0: 3.239.56.184
 , 
0