Уряд затвердив порядок ведення Єдиного реєстру акцизних накладних, які складаються при реєстрації пального.
   
Постановою визначено механізм реєстрації акцизних накладних в Єдиному реєстрі:
   
- внесення особою, яка реалізує пальне, відомостей, що містяться в акцизній накладній, до Єдиного реєстру;
- звіряння отримувачами пального даних отріманої акцизної накладної на відповідність з даними Єдиного реєстру акцизних накладних.
   
Для реєстрації в Реєстрі акцизні накладні/розрахунки коригування надсилаються до ДФС у електронною формі відповідно до порядку подання податкових документів в електронній пошті вигляді з дотриманням умови щодо реєстрації електронного цифрового підпису уповноваженої особи у порядку, визначеному законодавством.
   
Акцизні накладні/розрахунки коригування надсилаються протягом операційного дня.
Операційний день для реєстрації акцизних накладних/розрахунків коригування в Реєстрі триває щодня з 8 до 19 години.
   
До Реєстру вносяться відомості щодо усіх акцизних накладних та розрахунків коригування, у тому числі акцизних накладних, які не надаються отримувачу для пального, та акцизних накладних/розрахунків коригування, складених за операціями з реалізації пального суб'єкта єктам господарювання та фізичним особам, які не є платниками акцизного податку.
   
   Розрахунок коригування, складений платником акцизного податку, який реалізує пальне, до акцизної накладної, що видана платнику акцизного податку — отримувачу для пального, для реєстрації в Реєстрі надсилається:
- платником акцизного податку, який реалізує пальне, якщо передбачається збільшення обсягів реалізованого пального або коригування показників у підсумку не змінює обсягу реалізованого пального;
- платником акцизного податку — отримувачем пального, якщо передбачається зменшення обсягів реалізованого пального.
Розрахунок коригування, складений платником акцизного податку до акцизної накладної за операціями з реалізації пального неплатникам акцизного податку або складений за іншими операціями, ніж реалізація пального, для реєстрації у Реєстрі надсилається таким платником акцизного податку.
   
З метою отримання інформації, що міститься в Реєстрі, платник акцизного податку складає запит за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення у вигляді електронного у встановленому форматі (стандарті).
   
Також на засіданні Кабінету Міністрів затверджено порядок роботи системи електронного адміністрування реалізації пального. Постановою Кабінету Міністрів України "Деякі питання електронного адміністрування реалізації пального" встановлюється:
- порядок реєстрації платників акцизного податку з реалізації пального в електронній пошті Реєстрі;
- порядок відкриття, закриття електронних рахунків платникам акцизного податку-особам, які реалізують пальне;
- порядок роботи системи електронного адміністрування реалізації пального.
   
Рахунки платників акцизного податку в системі електронного адміністрування реалізації пального відкриваються у Державній казначейській службі.
   
У товаросупровідних документах на пальне обсяги пального відображаються виробниками пального в кілограмах та літрах, які приведені до температури 15 °С.
   
Товаросупровідні документи подаються суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності під час митного оформлення пального до контролюючих органів з відомостями щодо обсягів пального, що ввозитися на митну територію України, у кілограмах та літрах, які приведені до температури 15 °С.
   
   
Проект форми акцизної накладної та розрахунку коригування до неї
   
   
   
   Інформація по темі:
До уваги платників! Щодо запровадження системи електронного адміністрування реалізації пального
Заповнення заяви платника акцизного податку з реалізації пального
   

   
   
   
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1977
mod_vvisit_counterВчера посетителей19919
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей21896
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе47463
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей61389
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27335670

We have: 33 guests, 3 bots online
0: 54.144.55.253
 , 
0