Що робити, якщо необхідно продовжити строк дії електронного цифрового підпису (ЕЦП), а часу на відвідування АЦСК зовсім немає? Відповідь дуже проста - продолить термін дії ЕЦП в режимі он-лайн!
   
Група компаній «АМ-СОФТ», до складу якої входить АЦСК «MASTERKEY», з серпня 2015 полегшила життя своїм клієнтам, у яких закінчується термін дії сертифікатів ЕЦП.
   
Тепер їм немає необхідності приїжджати в Центральний офіс або філії АЦСК для того, щоб здійснити операції з продовження строку дії ЕЦП*. Все, що необхідно зробити, це скористатися послугами нового он-лайн сервісу Автоматизована Система Дистанційного Обслуговування Клієнтів (АСДОК), адресу якого можна знайти в мережі Інтернет за посиланням: https://e-shop.art-zvit.com.ua.
   
Сервіс АСДОК працює в режимі 24/7/365 і дозволяє не тільки в будь-якій точці світу продовжити термін дії сертифікатів ЕЦП АЦСК «MASTERKEY», але і придбати ліцензії на програмні продукти, зокрема програму для подачі електронної звітності в контролюючі органи «Арт-Звіт Плюс» або програму для створення юридично значущих електронних документів «Арт-Офіс».
   
   Переваги сервісу АСДОК
   
Клієнти, при наявності чинних сертифікатів ЕЦП від АЦСК «MASTERKEY», «ІВК», АЦСК ІДД ГФСУ і ТОВ «Ключові системи» та доступу до мережі Інтернет, мають можливість:
   
   
   
З нагоди свого Дня народження АЦСК «MASTERKEY» дарує знижку 30% всім користувачам, які в період з 21.12.2015 по 31.12.2015 скористаються сервісом АСДОК для продовження терміну дії ЕЦП!
   
Таким чином, якщо перед Вами стоїть питання продовження терміну дії сертифікатів ЕЦП, Вам немає необхідності звертатися до представництва АЦСК.
Все, що потрібно зробити - скористатися інноваційним сервісом АСДОК!
   
* Під продовженням терміну дії ЕЦП мається на увазі формування нового комплекту сертифікатів для згенерованих особистих ключів.
   
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей2080
mod_vvisit_counterВчера посетителей19919
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей21999
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе47463
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей61492
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27335773

We have: 31 guests, 4 bots online
0: 54.144.55.253
 , 
0