У податківців запитали: чи потрібно щоденно друкувати Z-звіти резервний РРО, якщо він не використовувався?
   
У відповіді фіскали нагадали, що відповідно до ст. 5 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.95 р. № 265/95-ВР на період виходу з ладу реєстратора розрахункових операцій (далі — РРО) та здійснення його ремонту або у разі тимчасового, але не більше 72 годин (7 робочих днів), відключення електроенергії проведення розрахункових операцій здійснюється з використанням книги обліку розрахункових операцій та розрахункової книжки або із застосуванням належним чином зареєстрованого резервного РРО.
   
Тобто резервний РРО використовується виключно в період виходу з ладу основного РРО або в разі вичерпання терміну служби РРО.
   
Таким чином, якщо резервний РРО протягом робочого дня не використовувався, то щоденне роздрукування Z-звіту чинним законодавством не передбачено.
   
   Категорія 109.06 Інформаційно-довідкового ресурсу «ЗІР»
   
За матеріалами: Податки та бухгалтерський облік

Комментарии

You have no rights to post comments


Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей2018
mod_vvisit_counterВчера посетителей8180
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей52642
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе36987
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей89629
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце83573
mod_vvisit_counterВсего посетителей25770406

We have: 31 guests, 32 bots online
0: 18.204.42.98
 , 
0