Після звільнення у зв'язку із скороченням штату я була зареєстрована з 23.07.2001 за 27.12.2002 в центрі зайнятості як особа, що шукає роботу. 30.07.2001 отримала статус безробітної. З 21.08.2001 за 15.08.2002 отримувала допомогу по безробіттю.
   
Чи зараховується в страховий стаж період перебування в центрі зайнятості без отримання виплати допомоги по безробіттю з 23.07.2001 за 20.08.2001 та з 16.08.2002 за 27.12.2002?

   
Згідно із ч. 4 ст. 24 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", періоди трудової діяльності та інші періоди, що враховувалися до стажу роботи для призначення пенсії до набрання чинності цим Законом, зараховуються до страхового стажу в порядку і на умовах, передбачених законодавством, що діяло раніше.
   
Відповідно до статті 56 Закону України "Про пенсійне забезпечення", період одержання допомоги по безробіттю зараховується до стажу роботи.
   
До страхового стажу буде зараховано період отримання допомоги по безробіттю з 21.08.2001 за 15.08.2002, а періоди коли така допомога не виплачувалась, до страхового стажу зараховано не буде.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей566
mod_vvisit_counterВчера посетителей8870
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей17162
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе85807
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей242793
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце288660
mod_vvisit_counterВсего посетителей23891841

We have: 46 guests, 9 bots online
0: 34.238.190.122
 , 
0