Відповідно до Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, якщо у майбутніх податкових періодах з урахуванням строків давності, визначених ст. 102 Податкового кодексу України (1095 днів) платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним декларації, він зобов'язання зобов'язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої декларації за формою, встановленою на дату подання уточнюючого розрахунку.
   
Згідно із Порядком виправлення помилок у рядках поданої раніше декларації, до яких повинні додаватися додатки, до уточнюючого розрахунку мають бути подані відповідні додатки, що містять інформацію щодо уточнених показників.
   
Таке виправлення помилок проводитися шляхом подання уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість, до якого у разі заповнення даних у відповідних рядках додаються відповідні додатки з відміткою «уточнюючий». Зазначені додатки містять вартісні показники, які відображаються на суму уточнення (збільшення або зменшення) з відповідним знаком та дорівнюють даним з колонки 6 уточнюючого розрахунку. Якщо колонка 6 уточнюючого розрахунку у відповідних рядках, до яких повинні додаватися додатки, містить прочерки (при поданні звітності на паперових носіях) чи не заповнена (при поданні звітності в електронній пошті вигляді), то відповідно додатки до таких рядків уточнюючого розрахунку платником податку не додаються.
   
Нагадаємо, що Порядок заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість затверджено наказом Міністерства фінансів України від 23.09.2014 № 966
   
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей9690
mod_vvisit_counterВчера посетителей18310
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей98254
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе74413
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей153842
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце260338
mod_vvisit_counterВсего посетителей24372876

We have: 123 guests, 15 bots online
0: 34.204.191.145
 , 
0