Міністерство фінансів України офіційно визнало, що протокольне рішення Кабінету міністрів №76 від 11.09.2014 р., яким доручено державним органам та бюджетним організаціям організувати укладення договорів на отримання працівниками заробітної плати виключно у державних банках, що не відповідає чинному законодавству, і, відповідно, не є обов'язковим для виконання на місцях.
   
Як йдеться в листі Мінфіну за підписом заступника міністра Віталія Лісовенка, відповідно до статті 24 Закону "Про оплату праці" виплата заробітної плати може здійснюватися через установи банку лише за умови письмової згоди працівника.
   
Також постанова Кабінету міністрів № 318 встановлює, що виплата заробітної плати повинна проводитися по обов'язковому письмовою згодою працівника лише через уповноважені урядом установи банків, які визначаються на відкритому конкурсі.
   
На сьогодні, згідно з даними Міністерства фінансів, за результатами проведених конкурсів, право на обслуговування зарплатних рахунків і карток мають 69 українських банків, серед яких є і банки з державною формою власності. Згідно з нормативними документами, обслуговування осіб, які отримують заробітну плату в уповноваженому банку, може проводитися виключно на підставі договорів між працівником та уповноваженими банками.
   
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей3639
mod_vvisit_counterВчера посетителей8918
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей22789
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе63655
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей103626
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце318514
mod_vvisit_counterВсего посетителей24641174

We have: 57 guests, 9 bots online
0: 3.235.107.209
 , 
0