Дерегуляція та поліпшення умов ведення бізнесу покладені в основу нового законопроекту, розробленого Мінекономрозвитку, яким передбачене істотне скорочення функцій адміністративного регулювання економіки, розширення свободи підприємницької діяльності, запровадження прозорих і єдиних правил для всіх суб'єктів економічної діяльності.
   
Заплановано спрощення механізму започаткування та ведення господарської діяльності, скорочення дозвільних і погоджувальних процедур, зменшення впливу державних органів на діяльність суб'єктів господарювання, зокрема шляхом скасування ліцензування видів господарської діяльності, підвищення рівня захисту прав інвесторів.
   
Пропонується внести зміни до 51 законодавчого акта, якими встановлено загальні засади здійснення адміністративних послуг і процедури їх надання у конкретних сферах господарської діяльності, а також регулюється діяльність акціонерних товариств.
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей5662
mod_vvisit_counterВчера посетителей7128
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей5662
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе50073
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей97731
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце205464
mod_vvisit_counterВсего посетителей22058582

We have: 71 guests, 12 bots online
0: 3.226.255.55
 , 
0