Законопроектом (реєстр. №1543) передбачається надати працівникам, які працюють на території проведення антитерористичної операції, право на отримання відпустки без збереження заробітної плати на весь період проведення такої операції з урахуванням часу, необхідного для повернення на місце роботи після прийняття рішення про її припинення.
   
Проектом пропонується частину першу статті 25 Закону "Про відпустки" доповнити пунктом 18 такого змісту:
   
"працівникам на період проведення антитерористичної операції у відповідному населеному пункті з урахуванням часу, необхідного для повернення до місця роботи, але не більш як сім календарних днів після прийняття рішення про припинення антитерористичної операції".
   
На думку членів Комітету, прийняття законопроекту дозволить врегулювати на законодавчому рівні питання збереження трудових відносин працівників, які переміщаються з районів проведення антитерористичної операції або залишаються у таких районах і не мають змоги виходити на роботу у зв'язку з небезпекою для життя та здоров'я, на весь період проведення антитерористичної операції.

Комментарии

You have no rights to post comments


Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей530
mod_vvisit_counterВчера посетителей8870
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей17126
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе85807
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей242757
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце288660
mod_vvisit_counterВсего посетителей23891805

We have: 55 guests, 9 bots online
0: 34.238.190.122
 , 
0