Уряд України вирішив створити Раду бізнес-омбудсмена як свій постійно діючий консультативно-дорадчий орган. Відповідну постанову №691 від 26 листопада оприлюднено на урядовому сайті в середу, 3 грудня.
   
Основним завданням нового органу є розгляд скарг бізнесу на дію чиновників, вироблення рекомендацій владі у сфері підприємництва, а також підготовка меморандуму пропозицій до законопроекту про створення установи бізнес-омбудсмена.
   
Згідно з положенням, до складу Ради входять сам бізнес-омбудсмен, два його заступники і працівники секретаріату, при тому бізнес-омбудсменом може бути іноземець.
   
Як зазначив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Валерій П'ятницький, положення постанови було вилучено норму про національності, "тобто це може бути і українець, і іноземець".
   
Керівним органом ради бізнес-омбудсмена є наглядова рада, яка складається з трьох уповноважених осіб сторін: Кабміну, міжнародних фінансових організацій (Європейського банку реконструкції та розвитку – ЄБРР, Організації економічного співробітництва і розвитку – ОЕСР) і бізнес-асоціацій (Американська торгова плата в Україні, Європейська бізнес асоціація, Федерація роботодавців України, Торгово-промислова палата України, Українська спілка промисловців і підприємців). Кожна зі сторін має один голос.
   
Бізнес-омбудсменом може бути призначений не тільки громадянин України, а й іноземець.
   
Як повідомляв Корреспондент.net уряд України і ЄБРР 12 травня 2014 року підписали меморандум про взаєморозуміння для української антикорупційної ініціативи, що передбачає створення інституту бізнес-омбудсмена.
   
Глава представництва ЄБРР в Україні Шевки Аджунер в кінці листопада повідомив про рішення виділяти щорічно 1,5 мільйона євро для фінансування офісу омбудсмена.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей3164
mod_vvisit_counterВчера посетителей8918
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей22314
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе63655
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей103151
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце318514
mod_vvisit_counterВсего посетителей24640699

We have: 94 guests, 5 bots online
0: 3.235.107.209
 , 
0