Наказ ДФС від 31.07.2014 № 22
   
ДФС україни ратифікувала нові Методичні рекомендації щодо порядку взаємодії між підрозділами своїх органів при організації, проведенні та реалізації матеріалів перевірок платників податків (далі — Методрекомендації). Попередню редакцію Методрекомендацій, затверджену наказом ДПСУ від 31.10.2012 № 948, відповідно, скасовано.
   
Нові Методрекомендації, як і раніше, застосовуються працівниками ДФС при організації, проведенні та реалізації матеріалів:
   
- із документальних перевірок платників податків з питань дотримання податкового, валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи ДФС (окрім перевірок щодо дотримання законодавства з питань митної справи);
   
- фактичних перевірок щодо дотримання норм законодавства з питань регулювання обігу готівки, порядку здійснення платниками податків розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності ліцензій, патентів, свідоцтв. У тому числі про обіг та оподаткування підакцизних товарів, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами).
   
Альо згідно з Методрекомендаціями змінено порядок передачі слідчим підрозділам фінрозслідувань матеріалів перевірок для прийняття рішень про початок досудового розслідування. Так, матеріали перевірок передаються протягом 10 роб. дн. з дня прийняття податкового повідомлення-рішення (або відповідних вимог та рішень про застосування штрафних санкцій та нарахування пені при проведенні перевірок ЄСВ). Однак у разі адміноскарження прийнятих рішень, зазначена документація передається протягом 10 робочих днів із дня завершення процедури такого оскарження.
   
У попередній же редакції Методрекомендацій матеріали перевірок слідчим підрозділам фінрозслідувань передавалися незалежно від оскарження платником в адміністративному чи досудовому порядку зменшених до відшкодування сум ПДВ або нарахованих податкових зобов'язань.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей9657
mod_vvisit_counterВчера посетителей18310
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей98221
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе74413
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей153809
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце260338
mod_vvisit_counterВсего посетителей24372843

We have: 123 guests, 19 bots online
0: 34.204.191.145
 , 
0