Як відомо, термін впровадження електронних реєстраторів розрахункових операцій пролонговано до 1 січня 2014 року. Між тим, деякі суб'єкти господарювання вже встигли запровадити такі новації. Перехід на електронну звітність з РРО позбавляє необхідності здавати щомісячний звіт про використання реєстраторів та книг обліку розрахункових операцій за формою №3ВР-1. Дехто також переконаний, що роздруковувати та зберігати фіскальні звітні чеки не потрібно. Чи так це насправді?
   
   Відповідно до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 року № 265/95-ВР (далі - Закон) суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зобов'язання зобов'язані подавати до органів Міністерства доходів і зборів України звітність, пов'язану із застосуванням реєстратора розрахункових операцій та розрахункових книжок, не пізніше 15 числа наступного за звітним місяця у разі, якщо не передбачено подання інформації дротовими або бездротовими каналами зв'язку.
   
   Суб'єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій, що створюють контрольну стрічку в електронною формі, або електронні контрольно-касові реєстратори, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді, повинні подавати до органів Міністерства доходів і зборів України дротовими або бездротовими каналами зв'язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці в пам'яті реєстраторів розрахункових операцій або в пам'яті модемів, які до них приєднані.
   
   Суб'єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді, за виключенням електронних контрольно-касових реєстраторів, повинні подавати до органів Міністерства доходів і зборів України дротовими або бездротовими каналами зв'язку інформацію про обсяг розрахункових операцій, виконаних в готівковій або безготівковій формі, або про обсяг операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, яка міститься в їх фіскальній пам'яті.
   
   Згідно з п. 9 ст. 3 Закону суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі громадського харчування та послуг, зобов'язання зобов'язані щоденно друкувати на реєстраторах розрахункових операцій (за виключенням автоматів з продажу товарів (послуг) фіскальні звітні чеки і забезпечуваті їх зберігання в книгах обліку розрахункових операцій.
   
   Отже, підсумовуючи викладене, можемо зробити висновок, що суб'єкти господарювання, які подають до територіальних органів Міністерства доходів і зборів України дротовими або бездротовими каналами зв'язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, не зобов'язання зобов'язані подавати Звіт про використання реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій за формою №3ВР-1. При цьому такі суб'єкти господарювання не звільняються від щоденного друкування та зберігання фіскальних звітних чеків.

Комментарии

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей375
mod_vvisit_counterВчера посетителей9930
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей28485
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе69407
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей375
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце255466
mod_vvisit_counterВсего посетителей3261076

We have: 78 guests, 8 bots online
0: 54.198.8.218
 , 
0